Національний гірничий університет — відповідність Часу
ЗБІРНА КОМАНДА З ФУТБОЛУ

1_1.jpgКерівник збірної - БАТЕЧКО ДМИТРО ПЕТРОВИЧ

Кандидат у майстри спорту

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)



zb.jpg

Кращі досягнення: команда – Чемпіон Універсіади області, Чемпіон Суперліги з футболу серед ВНЗ області, Чемпіон області.

Кращі спортсмени збірної команди з 2003 р.:


Батечко Дмитро – виступав з 2003 по 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту – Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Чехлатий Юрій – виступав з 2003 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон міста



Іванов Андрій – виступав з 2004 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон міста



Александров Юрій – виступав з 2003 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон міста



Яковенко Роман – виступав з 2004 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон міста



Багмут Дмитро – виступав з 2004 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон міста



Заєзжай Ігор – виступав з 2004 по 2009 р.,

І розряд – І розряд – Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Бондар Андрій – виступав з 2005 по 2010 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,,

Переможець Суперліги області



Чернявський Евген – виступав з 2005 по 2010 р., Переможець Суперліги області

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Арутюнян Ерік – виступав з 2005 по 2010 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Добреля Володимир – виступав з 2005 по 2010 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Мельников Дмитро – виступав з 2005 по 2010 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Падун Віктор – виступає з 2006 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Писарєв Артем – виступає з 2006 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Романчик Дмитро – виступає з 2007 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Казноха Михайло – виступає з 2008 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Вікторов Вадим – виступає з 2008 р.,

І розряд – Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Кириленко Дмитро – виступає з 2009 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Чинников Олександр – виступає з 2009 р.,

І розряд – Призер області




Корота Антон – виступає з 2009 р.,

І розряд – Призер області




Дворяненко Олександр – виступає з 2009 р.,

І розряд – Призер області




Коваленко Артем – виступає з 2009 р.,

І розряд – Призер області




Пінчук Олексій – виступає з 2009 р.,

І розряд – Призер області




Малецький Ігор – виступає з 2009 р., І розряд – Призер області

І розряд – Призер області




Бондаренко Владислав – виступає з 2009 р.,

І розряд – Чемпіон області, Переможець Універсіади області серед ВНЗ,

Переможець Суперліги області



Чичикало Руслан – виступає з 2009 р., І розряд – Призер області

І розряд – Призер області




Шкатула Євген – виступає з 2010 р.,

І розряд – Призер області




Даниленко Володимир – виступає з 2010 р.,

І розряд – Призер області




Лагода Олександр – виступає з 2010 р.,

І розряд – Призер області




Снєжко Андрій – виступає з 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер області

Чемпіон України, з 2008 по 2009 виступав у дублюючому складі ФК "Дніпро",

з 2007 по 2009 - член юнацької збірної України


До розділу

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru
Яндекс.Метрика
© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт