Національний гірничий університет — відповідність Часу
ЗБІРНА КОМАНДА З ГАНДБОЛУ (ЧОЛОВІКИ)

1_1.jpgКерівник збірної з 1991 - ЯВОРСЬКА НАТАЛЯ ПЕТРІВНА

Кандидат у майстри спорту

Призер Чемпіонату УРСР

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)



zb.jpg

Кращі досягнення: команда є неодноразовим переможцем Чемпіонатів і Універсіад області серед студентів ВНЗ.

За цей період підготовлено:

  • 2 Кандидати у майстри спорту;
  • та більше 35 спортсменів-розрядників

Кращі спортсмени збірної команди з 1991 р.:


Фєщенко Олександр – виступав з 1987 по 1991 р.,

І розряд – Призер Універсіади області




Григоренко Сергій – виступав з 1991 по 1996 р.,

І розряд – Призер Універсіади області




Муха Олег – виступав з 1994 по 1999 р.,

І розряд – Призер та Чемпіон Універсіади області,

Чемпіон області



Князь Микола – виступав з 1994 по 1999 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Болдарев Юрій – виступав з 1997 по 2002 р.,

І розряд – Призер Універсіади області

Чемпіон області



Мєршавка Сергій – виступав з 1997 по 200 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Валовий Євген – виступав з 1997 по 2002 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Сугак Ігор – виступав з 1997 по 2005 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Мазурик Володимир – виступав з 1997 по 2002 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області




Романенко Михайло – виступав з 2000 по 2006 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,




Кузнецов В’ячеслав – виступав з 2001 по 2004 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Устюгов Дмитро – виступав з 2001 по 2005 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Ребров Геннадій – виступав з 2003 по 2005 р.,

І розряд – Чемпіон Універсіади області серед ВНЗ,

Чемпіон області



Крюков Олексій – виступав з 2003 по 2005 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Олейник Костянтин – виступав з 2003 по 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Шпонько Андрій – виступав з 2003 по 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Рак Дмитро – виступав з 2003 по 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Захаров Едуард – виступав з 2004 по 2008 р.,

Майстер спорту України – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області та Чемпіон України



Малютенко Андрій – виступав з 2004 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Макарук Михайло – виступав з 2004 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ




Грицай Артем – виступав з 2004 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ




Тюря Сергій – виступав з 2004 по 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Бабкін Віктор – виступав з 2004 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ




Писарев Артем – виступав з 2005 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області




Галковекий Віталій – виступав з 2005 по 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Заливадний Сергій – виступє з 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Ситник Олег – виступє з 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Петровський Роман – виступє з 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Скаленко Олександр – виступє з 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Бєлоконь Дмитро – виступє з 2007 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Скаленко Олександр – виступє з 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Нижебецький Радіон – виступє з 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,

Призер області



Нижебецький Костянтин – виступє з 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Скаленко Олександр – виступє з 2008 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Крячко Тарас – виступє з 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Каргаполов Юрій – виступє з 2009 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Кривченко Олег – виступє з 2010 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ,




Кідло Микола – виступє з 2010 р.,

І розряд – Призер Універсіади області серед ВНЗ




Астаф’єв Денис – виступє з 2010 р.,

І розряд – Призер області




Лялюк Максим – виступє з 2010 р.,

І розряд – Призер області




Бережной Віталій – виступє з 2011 р.,

І розряд – Призер області




Москалик Микола – виступє з 2011 р.,

І розряд – Призер області




До розділу

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru
Яндекс.Метрика
© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт