Національний гірничий університет — відповідність Часу
ЗБІРНА КОМАНДА З ДЗЮДО (КОМАНДА-1)

1_1.jpgКерівник збірної - МІЗІН ГЕННАДІЙ ІВАНОВИЧ

Майстер спорту України

суддя першої категорії

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)



zb.jpg

Кращі досягнення: команда є призером Універсіади області серед ВНЗ та спартакіади області

За цей період підготовлено:

  • 4 Майстри спорту України;
  • 12 Кандидатів у майстри спорту;

Кращі спортсмени збірної команди з 2000 р.:


Сільванович Максим – виступав з 2000 по 2003 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області,

Призер Чемпіонату України серед молоді



Калінін Станіслав – виступав з 2000 по 2003 р.,

Майстер спорту України – Призер Чемпіонату України




Чуб Володимир – виступав з 2000 по 2003 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер ЦР «Трудові резерви»




Семеренко Микола – виступав з 2000 по 2004 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон ЦР «Колос»




Кузьменко Євген – виступав з 2000 по 2003 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області




Заєць Олександр – виступав з 2001 по 2006 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України




Заєць Олексій – виступав з 2001 по 2006 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України серед молоді




Лозинський Ілля – виступав з 2001 по 2006 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області




Кийдан Ксенія – виступала з 2001 по 2006 р.,

Майстер спорту України – Чемпіонка України,

Переможниця Кубку України



Копанєв В’ячеслав – виступав з 2002 по 2007 р.,

Майстер спорту України – Чемпіон України




Ганкевич Олександр – виступав з 2002 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України




Проскура Олександр – виступав з 2002 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Переможець ЦР «Трудові резерви»




Калашніков В’ячеслав – виступав з 2002 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України




Малий Костянтин – виступав з 2002 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України серед молоді




Грязнов Денис – виступав з 2002 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Переможець ЦР «Колос»




Поклонський Антон – виступав з 2003 по 2010 р.,

Майстер спорту – Чемпіон України




Заболотний Дмитро – виступав з 2003 по 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області, призер ЦР «Колос»




Шпак Геннадій – виступав з 2004 по 2010 р.,

Майстер спорту – Чемпіон України




Ткачов В’ячеслав – виступав з 2004 по 2009 р.,

Майстер спорту – Призер Чемпіонату України




Чесноков Олександр – виступав з 2004 по 2009 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України




Сенін Андрій – виступав з 2004 по 2006, 2009 – 2011 р.,

Майстер спорту України – Призер Чемпіонату України з дзюдо

та Чемпіон України з самбо



Калашніков Костянтин – виступав з 2004 по 2009 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області,

призер ЦР «Колос»



Симунін Юрій – виступав з 2005 по 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України




Гвоздиков Олександр – виступає з 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України серед молоді




Шевченко Сергій – виступає з 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області,

Чемпіон України серед молоді




Бурчак Антон – виступає з 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту – Чемпіон області





Жуков Євген – виступає з 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України серед молоді





Рябченко Вікторія – виступала з 2008 по 2009 р., М

Майстер спорту України – Чемпіонка України





Рящиков Сергій – виступає з 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту – Призер Чемпіонату України серед молоді





До розділу

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru
Яндекс.Метрика
© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт