Національний гірничий університет — відповідність Часу
ЗБІРНА КОМАНДА З КАРАТЕ

1_1.jpgКерівник збірної з 2003 р. - ВІЛЯНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Заслужений тренер України

5 Дан Карате (WSKF),

суддя міжнародної категорії

Президент Дніпропетровської обласної федерації карате-до

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

E-mail: Vvilyansky@nmu.org.ua, v_vilyansky@mail.ru



zb.jpg

Кращі досягнення: команда є неодноразовим переможцем Чемпіонатів та Кубків області і Універсіади області серед студентів ВНЗ. Неодноразовий призер та переможець Чемпіонатів та Кубків України за різними версіями карате. Окремі члени команди – призери та переможці Чемпіонатів Світу та Європи.

За цей період підготовлено:

  • 3 майстри спорту України міжнародного класу;
  • 14 майстрів спорту України;
  • та більше 30 спортсменів-розрядників і кандидатів у майстри спорту

Кращі спортсмени збірної команди з 2003 р.:

Черпак Олена – виступала з 2003 по 2008 р.,

Майстер спорту України - Чемпіонка України, призерка Чемпіонату Європи

І Дан (WSKF)



Селянін Віталій – виступав з 2003 по 2006 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України

І Дан (WSKF)



Вілянський Андрій – виступав з 2003 по 2007 р.,

Майстер спорту України - Призер и Чемпіон України, Переможець Кубку України

ІІІ Дан (WSKF)



Деніс Ярослав – виступав з 2005 по 2007 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України

І Дан (WSKF)



Сохач Андрій – виступав з 2004 по 2006 р.,

Майстер спорту України - Чемпіон України, Призер Чемпіонату Світу

І Дан (WSKF)



Лядов Микола – виступав з 2005 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер Чемпіонатів України

І Дан (WSKF)



Лісін Євген – виступав з 2004 по 2007 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер Чемпіонатів України

І Дан (WSKF)



Корольов Дмитро – виступав з 2005 по 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер Чемпіонатів України

І Дан (WSKF)



Школьна Наталя – виступала з 2004 по 2009 р.,

Майстер спорту України - Призерка та Переможниця Чемпіонатів та Кубків України

ІІ Дан



Абрамова Вікторія – виступав з 2003 по 2008 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призерка та Чемпіонка України

І Дан (WSKF)



Самара Сергій – виступав з 2005 по 2010 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України, Переможець Кубку України

І Дан (WSKF)



Ткачук Сергій – виступав з 2005 по 2010 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України, Переможець Кубку України

ІІ Дан (WSKF)



Реут Євген – виступав з 2005 по 2010 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України, Переможець Кубку України

ІІІ Дан (WSKF)



Фролов Павло – виступає з 2006 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України, Переможець Кубку України

І Дан (WSKF)



Возник Артем – виступає з 2006 р.,

Майстер спорту України міжнародного класу

- Призер та Чемпіон України, Чемпіон Світу

ІІ Дан


Ковальчук Каріна – виступає з 2006 р.,

Майстер спорту України - Призерка та Чемпіонка України,

Переможець Кубку України

І Дан (WSKF)


Гура Катерина – виступає з 2006 р.,

Майстер спорту України - Призерка та Чемпіонка України,

Переможець Кубку України

І Дан (WSKF)


Кравченко Катерина – виступає з 2006 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призерка та Чемпіонка України,

Переможець Кубку України

ІІ Дан (WSKF)


Богач Кирило – виступав з 2007 по 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер Чемпіонатів області та України

І Дан (WSKF)



Богач Дмитро – виступав з 2007 по 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер Чемпіонатів області та України

І Дан WSKF)



Желєзняк Євген – виступає з 2009 р.,

Майстер спорта України  - Призер та Чемпіон України

ІІ Дан WSKF)



Номеровський Сергій – виступає з 2009 р.,

І розряд - Призер Чемпіонатів області

3 Кю (WSKF)



Ващенков Олег – виступає з 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту - Чемпіон області, Призер Чемпіонату України

І Дан



Возник Віктор – виступає з 2010 р.,

Майстер спорту України міжнародного класу

- Призер та Чемпіон України, Чемпіон Європи, Призер Чемпіонату Світу

І Дан



Монін Альфред – виступає з 2010 р.,

Майстер спорту України - Призер та Чемпіон України, Призер Чемпіонату Європи

ІІ Дан (WSKF)



Балашов Артем – виступає з 2010 р.,

І розряд - Чемпіон області, Призер Чемпіонату України





Кадєєв Ігор – виступає з 2010 р.,

І розряд - Призер Чемпіонату області





Ковнацький Олексій – виступає з 2010 р.,

Кандидат у майстри спорту - Призер та Чемпіон України,

Призер Чемпіонату Європи

І Дан(WTF)



Завгородній Іван – виступає з 2011 р.,

Кандидат у майстри спорту - Чемпіон області, Призер Чемпіонату України

3 Кю



Пуюл Владислав – виступає з 2011 р.,

Майстер спорту України - Чемпіон області, Призер Чемпіонату України





Савченко Андрій – виступає з 2011 р.,

Майстер спорту України - Чемпіон області, Призер Чемпіонату України

І Дан (WSKF)



До розділу

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru
Яндекс.Метрика
© 2006-2017 НГУ Інформація про сайт