Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
ВІЛЯНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ
ВІЛЯНСЬКИЙ ВОЛОДИМИР МИКОЛАЙОВИЧ

Завідувач кафедрою - Доцент, Заслужений тренер України,

Заслужений викладач ДВНЗ "НГУ"

Спеціалізація - карате, східні єдиноборства

5 Дан Карате (WSKF), суддя міжнародної категорії

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

E-mail: v_vilyansky@mail.ru

ПЕЧЕНА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА
ПЕЧЕНА ВАЛЕНТИНА МИХАЙЛІВНА

Старший викладач, Заступник завідувача кафедри з навчальної роботи

Заступник декана ФІТ з фізичного виховання

Спеціалізація - баскетбол, атлетизм

Кандидат у майстри спорту з баскетболу

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

КРЮЧКОВ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ
КРЮЧКОВ СЕРГІЙ ІГОРОВИЧ

Старший викладач, Заступник декана ГФ з фізичного виховання

Спеціалізація - волейбол, атлетизм

Майстер спорту України з вітрильного спорту

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

ШНЯКІНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА
ШНЯКІНА СВІТЛАНА МИКОЛАЇВНА

Старший викладач, Заслужений викладач ДВНЗ "НГУ",

Спеціалізація - атлетизм

Кандидат у майстри спорту з легкої атлетики

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

ГРИГОРАШ В'ЯЧЕСЛАВ ЯКОВИЧ
ГРИГОРАШ В'ЯЧЕСЛАВ ЯКОВИЧ

Старший викладач, Заступник декана ЮФ з фізичного виховання

Спеціалізація - атлетизм, східні єдиноборства

Майстер спорту СРСР з вільної боротьби

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

КОЗИРОД ВАЛЕНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ
КОЗИРОД ВАЛЕНТИН АНАТОЛІЙОВИЧ

Старший викладач, Заступник декана ЕТФ з фізичного виховання

Спеціалізація - волейбол

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

ЯВОРСЬКА НАТАЛЯ ПЕТРІВНА
ЯВОРСЬКА НАТАЛЯ ПЕТРІВНА

Старший викладач, Заступник декана ГРФ з фізичного виховання

Спеціалізація - гандбол

Кандидат у майстри спорту з гандболу

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

ПОЛДНЄВА ТЕТЯНА ЮХИМІВНА
ПОЛДНЄВА ТЕТЯНА ЮХИМІВНА

Старший викладач,

Спеціалізація - загальна фізична підготовка, спеціальна медична група

Майстер спорту СРСР з академічного веслування

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

МІЗІН ГЕННАДІЙ ІВАНОВИЧ
МІЗІН ГЕННАДІЙ ІВАНОВИЧ

Старший викладач, Заступник декана ФБ з фізичного виховання

Спеціалізація - східні єдиноборства

Майстер спорту України з дзюдо

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

РОДІНСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ
РОДІНСЬКИЙ ВІКТОР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Старший викладач

Спеціалізація - атлетизм, футбол

Кандидат у майстри спорту з легкої атлетики

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

МАРТИНЮК ОЛЬГА ВІКТОРІВНА
МАРТИНЮК ОЛЬГА ВІКТОРІВНА

Доцент,  кандидат наук з фізичного виховання та спорту, Заступник завідувача кафедри з наукової роботи

Спеціалізація - аеробіка

Кандидат у майстри спорту з плавання

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

БАТЕЧКО ДМИТРО ПЕТРОВИЧ
БАТЕЧКО ДМИТРО ПЕТРОВИЧ

Викладач, Заступник декана ММФ з фізичного виховання

Спеціалізація - футбол

Кандидат у майстри спорту з футболу

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

РЕУТ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ
РЕУТ ЄВГЕН ОЛЕКСАНДРОВИЧ

Викладач, Заступник декана ФМ, ФЕФ з фізичного виховання

Спеціалізація - східні єдиноборства, футбол

Майстер спорту України з карате

Контакти: тел.: (0562) 47-17-25. Корпус 6 (спортивний корпус)

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru
Яндекс.Метрика
© 2006-2018 Інформація про сайт