Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Ставши студентами нашого університету, ви будете мати змогу займатись в спортивно-оздоровчих секціях, вибравши за вашим уподобанням любу із запропонованих секцій за різними видами спорту, що працюють в спортивному комплексі НТУ "Дніпровська політехніка".

Протягом всього терміну навчання ви матимете змогу приймати участь у спортивних змаганнях університетського рівня: спартакіади серед першокурсників з шести видів спорту та спартакіади університету серед факультетів з десяти видів спорту. Кафедрою також проводяться спортивні свята, вечори, флеш-моби та інші спортивні заходи, в яких ви також зможете приймати участь.

Наш університет має свою славну спортивну історію та традиції. Про кращих спортсменів та їх досягнення ви можете дізнатись, ознайомившись із розділами сайту кафедри.

Тим студентам, що раніше активно займались спортом, мають розряди та досвід участі у змаганнях, будуть запропоновані умови продовження занять своїм видом спорту у секціях спортивного удосконалення (збірних командах університету за видами спорту). Результати змагань різних рівнів та активної участі у спортивному житті університету будуть впливати на загальний рейтинг студента і будуть враховані при призначенні стипендій, переводі на бюджетну форму навчання та ін.

На головну сторінку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт