Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

ОЗДОРОВЧО - СПОРТИВНИЙ ТАБІР "ГІРНИК"


Оздоровчо-спортивному табору «Гірник» більше 50 років. Він розташований на мальовничому березі р. Самара в сосновому лісі.

OSL_4.jpg

За часів СРСР він був нагороджений «Перехідним червоним прапором Всесоюзної центральної ради професійних спілок», як кращий студентський табір.

У важкі 90-і роки ректорат зміг утримати табір і він безперервно працював всі роки.

Зараз у таборі «Гірник» є 4 великих корпуси і 9 будиночків-котеджів, а також 8 упорядкованих котеджів з усіма зручностями, ведуться роботи з реконструкції ще двох корпусів.

OSL_1.jpg

У таборі є спортивні майданчики для міні-футболу, волейболу, баскетболу, бадмінтону, літній кінотеатр, їдальня.

Щорічно за липень-серпень у таборі відпочиває близько тисячі чоловік, а в червні студенти проходять геодезичну практику.

Щорічно проводяться спортивно-масові та культурно-масові OSL_3.jpgзаходи. Традиційними стали веселі старти для дітей, «Замок на піску», «День Нептуна», спартакіади табору з різних видів спорту, малюнок на асфальті. Протягом літнього періоду викладачі кафедри фізичного виховання та спорту займаються організацією відпочинку студентів, викладачів та інших відпочиваючих.

Протягом останніх часів керівниками табору були: Медведєв В.І., Карп Ю.Н., Урсуляк М.І., Ломонос А.Я., Шнякіна С.М. З 2019 р. табором керує Луценко Н.В.

На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт