Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Кафедра заснована у 1929 році. З часу заснування кафедру очолювали:


Євген Георгійович Маяцький – За час його завідування кафедрою (1929-1945 рр. з перервою воєнних років 1941-1943 рр.) був збудований перший спортзал 18х8 м., спортивні майданчики. Отримали розвиток такі види спорту як: волейбол, баскетбол, футбол, городки, пізніше - велоспорт, бокс, альпінізм, акробатика, важка атлетика, боротьба. В 1940 році в інституті працювало 12 спортивних секцій.

Володимир Семенович Мурликін – очолював кафедру з 1946 по 1957 рр. Учбові заняття базувалися на загальній фізичній підготовці та комплексі ГПО. Успішно працювали спортивні секції з волейболу, баскетболу, важкої атлетики, боротьби. Першим спортсменом який прославив гірничий інститут за кордоном був Василь Півень, студент гірничого факультету (1951-1956), рекордсмен Світу з важкої атлетики (1954).

Володимир Миколайович ІвановВолодимир Миколайович Іванов – очолював кафедру з 1957 по 1972 рр. За його керівництва здійснювалось будівництво спортивного корпусу та зміцнювалась матеріальна база кафедри. Зростали спортивні досягнення студентів-спортсменів
Василь Єгорович СтрельниковВасиль Єгорович Стрельников – Заслужений тренер України зі стрибків на батуті, очолював кафедру з 1972 по 1977рр. Серед його вихованців - Чемпіон Світу та Європи, студент тоді ще Дніпропетровського гірничого інституту Володимир Жадяєв (1976 р., батут), а також плеяду майстрів спорту СРСР, Чемпіонів України та СРСР.Євген Якович ІваненкоЄвген Якович Іваненко – очолював кафедру з 1977 по 1982 рр. Під час його керівництва продовжувала зростати матеріально-технічна база кафедри, зміцнювались спортивні позиції ДГІ на спортивних аренах області та країни. Одними з найвідоміших студентів-спортсменів цього часу були: Раїса Махова – рекордсменка Світу (1978 р., легка атлетика), Микола Мусієнко – рекордсмен Європи (1979-1985 рр., легка атлетика)


Вілен Павлович ЛагдишукВілен Павлович Лагдишук – очолював кафедру з 1982 по 1986 рр. При його керівництві значно зміцнилась матеріальна база оздоровчо-спортивного табору «Гірник». На високому професійному рівні була організована спортивно-оздоровча робота кафедри та ОСТ «Гірник», який став одним з кращих таборів ВНЗ в СРСР і був нагороджений «Перехідним червоним прапором Всесоюзної центральної ради професійних спілок».


Юрій Наумович КарпЮрій Наумович Карп– очолював кафедру з 1986 по 1992 рр. В ці часи продовжувалась реконструкція та зміцнення матеріально-технічної бази кафедри, були організовані та обладнані нові спортивні зали.
В'ячеслав Павлович КузьмінськийВ'ячеслав Павлович Кузьмінський – Відмінник освіти, член спілки письменників України. Очолював кафедру з 1992 по 2003 рр. В складні 90-і ним було зроблено багато зусиль для збереження колективу кафедри. Засновник гирьового спорту, армспорту та атлетизму в області. Заснований і оснащений ним зал атлетизму і до нині є одним з кращих залів серед ВНЗ області.
На головну сторінку

Рейтинг@Mail.ru

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт