Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу

Шановні абітурієнти! Ставши студентами нашого університету ви будете проходити навчання і на нашій кафедрі.

На першому курсі ви будете вивчати дисципліну - «Фізичне виховання». Протягом цього курсу ви будете проходити загальну та спеціальну фізичну підготовку, навчатись як зберігати та зміцнювати своє здоров’я, оптимізувати фізичний та психофізіологічний стан в процесі вашої професійної підготовки.Ця дисципліна сприяє збереженню і зміцненню здоров’я, посиленню імунітету організму та збільшенню його адаптаційних можливостей, довголіттю.

На другому курсі ви будете вивчати дисципліну - «Фізична рекреація», основна мета якої - виховання здорового способу життя та спортивного стилю студентської молоді за рахунок спеціально організованих рекреаційно-оздоровчих занять.

На третьому та четвертому курсах вам буде запропонована дисципліна за вільним вибором – «Самозахист та основи самовиживання». Протягом цього курсу ви вивчатимете, як орієнтуватись в складних обставинах, розпізнавати види агресії, як правильно діяти та захищатись, у тому числі використовуючи різні предмети для сомозахисту, щоб не стати жертвами агресії.

На головну сторінку

Сервіси

Розклад

Соціальні мережі

Facebook
YouTube

Інформаційне партнерство

Прес-центр
Закон про вищу освіту
© 2006-2024 Інформація про сайт